Wolff System

Marka Wolff System

Wolff System jest pionierem w branży opalania, innowacyjnym twórcą i producentem niestandardowych rozwiązań do zastosowań kosmetycznych i medycznych, bazującym na ponad 35- letnim doświadczeniu, szerokiej wiedzy i najnowszych technologiach.

Rozległa wiedza z zakresu wpływu promieniowania UV na organizm człowieka, w połączeniu z wiedzą techniczną dotycząca konstruowania urządzeń do opalania, zaowocowała długofalową współpracą z wiodącymi producentami urządzeń na świecie. Wynikiem tej relacji są lampy opalające perfekcyjnie dopasowane do każdego solarium.

Za marką Wolff System stoi nie tylko pomysłowość i innowacyjność, ale również badania naukowe i lata doświadczeń. Kreatywna siła przedsiębiorczych braci Jorga i Friedricha Wolff-ów, która zapoczątkowała w 1975 sukces łóżek i lamp opalających, jest nadal widoczna w produktach oferowanych pod marką Wolff System.

Jorg i Friedrich Wolff

Lampy Wolff System znajdują się w czołówce najbardziej rozwiniętych technologicznie produktów w branży solaryjnej. Co to oznacza dla Ciebie? Stabilność parametrów, lepszy bilans energetyczny, maksymalna moc (w ramach europejskiego prawodawstwa), zoptymalizowany czas ekspozycji i niesamowite wyniki – widoczne gołym okiem.